Aleja Wojska Polskiego 15, 58-500 Jelenia Góra +48 608 385 708 fundacja@serdecznapomoc.eu
Polish Czech English French German Russian Spanish

Bezpłatna pomoc psychologa

Konsultacje i poradnictwo psychologiczne - to udzielanie wsparcia w aktualnym kryzysie klienta przez rozwój jego zasobów sprzyjających odnalezieniu możliwie korzystnego sposobu poradzenia sobie w doświadczanych trudnościach.

To forma pomocy nastawiona na rozwiązanie konkretnego problemu. Zakłada identyfikację problemu, zdiagnozowanie potrzeb i czynników wpływających na oczekiwaną zmianę oraz wzmacnianie działań dokonanych przez klienta na drodze do osiągnięcia celu, eliminując poczucie zagubienia i niepokoju.

Prowadząca Małgorzata Babij

Mgr psychologii w specjalności klinicznej oraz psychoterapeuta Terapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej. Obecnie dąży do uzyskania certyfikatu Psychoterapeuty i Doradcy Systemowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w środowisku osób chorych somatycznie na oddziałach szpitali klinicznych, jak również w pracy z osobami z problemem uzależnień i współuzależnień oraz w działaniach aktywizujących  grupy mężczyzn dotkniętych długotrwałą bezdomnością i seniorów. Aktualnie poza prywatną praktyką terapeutyczną w Gabinecie Psychoterapii i Rozwoju Osobistego w Wołowie, udziela się w fundacjach poświęconych pomocy osobom niepełnosprawnym i dzieciom oraz ich rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Pragnie nieustannie dążyć do skutecznego i satysfakcjonującego niesienia pomocy, a także do zdobywania nowych doświadczeń w byciu tym, kim kocha być.