Aleja Wojska Polskiego 15, 58-500 Jelenia Góra +48 608 385 708 fundacja@serdecznapomoc.eu
Polish Czech English French German Russian Spanish

W ZWIĄZKU Z EKSPANSJĄ FUNDACJI POSZUKUJEMY DYREKTORÓW, KIEROWNIKÓW, PRACOWNIKÓW, STAŻYSTÓW I WOLONTARIUSZY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

by Roman Kuty
in Akcje
on 20 styczeń, 2016
Odsłony: 1081

W związku z rozwojem i ekspansją Fundacji "Serdeczna Pomoc" Zarząd postanowił utworzyć Odzdziały w miastach wojewódzkich oraz powiatowych, a także Filie w gminach na terenie całego kraju. Wobec powyższego zapraszamy  osoby chętne do kierowania oddziałami i filiami do składania aplikacji. Również zapraszamy osoby chętne do pracy przy obsłudze administracyjnej i magazynów. Zapraszamy stażystów i wolontariuszy do zdobywania doświadczenia w oraganizacji pożytku publicznego, z możliwością późniejszego zatrudnienia. Przewidujemy zatrudnienie w oddziałach i filiach na 1/2, 1/4, 1/8 etatu, w zależności od możliwości i potrzeb związanych z ilością osób najuboższych w danej miejscowości lub terenie skierowanych przez MOPS-y i GOPS-y do wsparcia w programach pomocowych tj. bezpłatnej dystrybucji żywności, owoców lub warzyw oraz organizowaniu szkoleń komputerowych i językowych oraz zawodowych dla podopiecznych i innych osób.

W związku z tym, osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel. 606665336.